• Autor příspěvku
  • Příspěvek byl publikován3. 2. 2020

Poslední lednový víkend v roce 2020 proběhla naše první vícedenní výprava a myslíme, že bude na co vzpomínat!

Noční záchrana partyzánů ze Žďárských vrchů sice byla úspěšná jen do té míry, že se neztratil nikdo z oddílu, o to více se ale oběma družinám podařil sobotní buřtguláš na ohni. Odpoledne Vratislávky prokázaly, že historii skautingu mají v malíku a večer nás čekal táborák, při němž Matouš předal skautské šátky těm, kteří již úspěšně složili nováčkovskou zkoušku.

Výpravu jsme zakončili mší svatou a pochodem ze Sněžného do Rokytna, který přes jisté naříkání úspěšně dokončili všichni cestující…

Děkujeme Markétě za precizní organizaci a všem účastníkům za jejich vytrvalost a dobrou náladu 🙂

Fotografie z výpravy jsou již v naší fotogalerii! (Kdyby někdo zapomněl heslo, ozvěte se)